Ostatni tydzień na abstrakt!

Uprzejmie informujemy, iż zgodnie z decyzją Komitetu Organizacyjnego I Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Studentów Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu, termin nadsyłania prac do Sympozjum Naukowego został przedłużony do godziny 23:59 dnia 08 września bieżącego roku. Gorąco zachęcamy do uczestnictwa poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego!

Statuetka SPNT

Z przyjemnością informujemy, iż zwycięzca Konkursu Studenckich Prac Naukowych (dot. wyłącznie doniesień ustnych w formie prezentacji multimedialnej), który odbędzie się podczas I Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Studentów Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu otrzyma statuetkę ufundowaną przez Sosnowiecki Park Naukowo-Technologiczny! Zachęcamy do nadsyłania zgłoszeń!

Współautorzy

W związku z licznymi pytaniami z Państwa strony informujemy, iż w przypadku, gdy praca ma więcej niż jednego autora, jedynie pierwszy autor pracy, który wygłosi pracę podczas obrad Sympozjum Naukowego jest zobowiązany do rejestracji jako uczestnik czynny oraz uiszczenia opłaty w wysokości 45 złotych. Pozostali współautorzy pracy jeżeli również wyrażają chęć aktywnego uczestnictwa w obradach Sympozjum, proszeni są o rejestrację jako uczestnicy bierni i opłatę w wysokości 15 złotych.

Rejestracja

Poniżej formularz dla uczestników czynnych: i dla uczestników biernych: