Szanowni Państwo,

W imieniu Komitetu Organizacyjnego II Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Studentów Medycyny Laboratoryjnej ,,Diagnostyczne Zagłębie Nauki" w Sosnowcu, chcielibyśmy gorąco zaprosić Państwa do uczestnictwa. Konferencja odbędzie się 5 grudnia b.r. w budynku Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, przy ul. Jedności 8 w Sosnowcu. . Organizowana przez nas Konferencja dedykowana jest przede wszystkim studentom kierunku analityka medyczna z całego kraju, dla których mamy nadzieję stanie się doskonałą okazją nie tylko do wymiany doświadczeń oraz pogłębienia wiedzy z dziedziny diagnostyki laboratoryjnej, ale również świetną zabawą i okazją do poznania studentów z innych miast Polski. Konkurs prac, który odbędzie się pierwszego dnia Konferencji, w trakcie Sympozjum Naukowego, z pewnością wniesie nutkę zdrowej rywalizacji. Organizacją tego niezwykłego przedsięwzięcia zajmuje się Śląska Medycyna Laboratoryjna - Organizacja studencka studentów kierunku analityka medyczna, Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, przy współpracy z Władzami Uczelni, bez których zorganizowanie tego wydarzenia byłoby niemożliwe. Mimo tego, że nasza Organizacja powstała stosunkowo niedawno, pragniemy poprzez to przedsięwzięcie pokazać, jak wiele znaczy dla nas rozwój tych ważnych gałęzi diagnostyki laboratoryjnej, które tak naprawdę stają się jej przyszłością. Nasza Konferencja jest cykliczną imprezą, która umożliwia środowisku studentów kierunku analityka medyczna z całej Polski zacieśnienie więzi i coroczną wymianę doświadczeń naukowych we wszystkich gałęziach diagnostyki laboratoryjnej. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej http://sml.sum.edu.pl/. Do zobaczenia w Sosnowcu!

Komitet Organizacyjny

images/SUM_plakat B2_poprawka.jpg