Zarząd

Organizacja zrzesza studentów kierunku analityka medyczna Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Do Organizacji mogą dołączyć również studenci innych kierunków studiów realizowanych przy Wydziale Farmaceutycznym z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej SUM w charakterze członków wspierających.

Opiekun Organizacji: Prof. dr hab. n. med. Zdzisława Kondera-Anasz, Prodziekan Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

Patronat honorowy: Prof. dr hab. n med. Krystyna Olczyk, Prorektor ds. Szkolenia Podyplomowego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

Skład Zarządu Organizacji:

Rada Studencka: I rok